Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/1/0/103813a5-f84d-4857-b47c-7932e7c40ad8/mkproduction.sk/web/wp-content/themes/amax/functions.php on line 74
Slávik 2012 - M.K. production, s.r.o.

Slávik 2012

Produkčný dom FORZA v spolupráci s agentúrou OKLAMČÁK Production a TV JOJ organizujú anketu o najobľúbenejších interpretov slovenskej populárnej hudby – Slávik 2012. Finálový večer 15. ročníka tejto hudobnej ankety odvysiela v priamom prenose TV JOJ začiatkom februára. Režisérom bude rovnako ako minulý rok Jeffo Minařík.
Soška Slávika sa každoročne udeľuje v troch hlavných kategóriách – speváčka, spevák a skupina. Okrem toho sú dekorovaní aj Skokan roka, Objav roka, Rádioslávik, Hit roka i najlepšia web stránka slovenského interpreta.
Spracovanie výsledkov bude aj v tomto ročníku vykonávať špecializovaná firma pod dohľadom notára. A v záujme udržania napätia a autentických reakcií budú výsledky v jednotlivých kategóriách zverejnené až počas slávnostného galaprogramu v priamom prenose TV JOJ.