Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/1/0/103813a5-f84d-4857-b47c-7932e7c40ad8/mkproduction.sk/web/wp-content/themes/amax/functions.php on line 74
Move up! - M.K. production, s.r.o.

Move up!

Televízia JOJ a generálny partner Orange v spolupráci s tanečnou skupinou The Pastels, prinášajú na Slovensko tanečnú show, aká tu ešte nebola – Move up!

Move up je tanečná súťaž pre mladých ľudí, ktorí sa svetu neboja ukázať svoj talent. Show sa na televíznych obrazovkách objaví začiatkom jesene a zaujať chce predovšetkým tých, ktorí v televízií hľadajú alternatívu voči nablýskaným, komerčným súťažiam. Do Move up sa môžu zapojiť tanečníci akýchkoľvek tanečných štýlov, ktorí majú viac ako 15 rokov. O ich ďalšom osude v súťaži rozhodne porota zložená z členov The Pastels na „veľkých“ televíznych castingoch, ktoré odštartujú začiatkom septembra v Bratislave, Košiciach a Žiline. Tým bude ešte počas leta predchádzať letná tanečná roadshow spojená s predcastingami v rámci Orange Move Up Summer Tour v mestách Banská Bystrica, Košice a Poprad.
Oficiálna registrácia súťažiacich bude prebiehať na web stránke moveup.sk. Ešte pred začiatkom turné môžete vidieť The Pastels aj na Bažant Pohode 2013, kde zatancujú na Orange stagei.

Hlavná cena je splneným snom každého tanečníka. Víťaz Move up získava automobil Volkswagen Up!, honorovanú zmluvu na 7 777 EUR a navyše atraktívny výlet priamo do mekky tanca – Los Angeles.
Move Up nie je len tanečná revolúcia, ktorá víťazovi zmení život a pomôže naštartovať kariéru, je tiež súťažou, v ktorej sú autenticita a nefalšovaná drina tanečného sveta viac než dodržiavanie overeného konceptu televíznych reality show. Účastníci aj diváci sa môžu vďaka Orangeu tešiť na exkluzívne vychytávky, zaujímavé aktivity, veľa dobrej zábavy a nezabudnuteľné zážitky