Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/1/0/103813a5-f84d-4857-b47c-7932e7c40ad8/mkproduction.sk/web/wp-content/themes/amax/functions.php on line 74
15 min. Kuchár - M.K. production, s.r.o.

15 min. Kuchár

Varenie bude odteraz zábavou!

V tejto novej polhodinovej show sa naučíte, ako uvariť dve vynikajúce jedlá len za 15 minút. Náš kuchár Gabriel Kocák vám ukáže, že na to. Aby ste uvarili vynikajúce jedlá nepotrebujete stráviť hodiny v kuchyni.

Táto show je pre všetkých zaneprázdnených rodičov, pracujúcich a vlastne pre každého, kto chce variť chutné, zdravé jedlá a ušetriť pri tom drahocenný čas.

Uvariť každé jedlo trvá maximálne 15 minút, ale musíte myslieť na to, že treba byť pripravený. Urobiť tieto recepty efektívne a rýchlo sa dá v kuchyni, v ktorej nechýbajú najdôležitejšie prístroje a pomôcky.

Na varenie používame len cenovo prijateľné a pre každého dostupné ingrediencie.

Na konci každého dielu sa Gabo podelí s vami o kuchynské tajomstvá – praktické rady pre mnohé situácie, ktoré v kuchyni nastanú. Tieto rady ocenia tak začiatočníci, ako aj skúsení kuchári.